Strony www, które tworzymy w WordPress są lekkie, szybkie i przejrzyste. Dzięki temu Państwa klienci zdążą zapoznać się z interesującą treścią i ofertą. A umieścić ją i odpowiednio prze-edytować pod kątem SEO zrobimy oczywiście my. Prosta nawigacja zachęci do finalizowania konwersji, dzięki czemu uzyskacie pożądany efekt. Właśnie ten czynnik będzie dla Państwa, jak i dla nas powodem do zadowolenia . Dodatkowo bardzo chętnie zaopiekujemy się witryną poprzez jej pozycjonowanie, czy też aktualizację. To odciąży Państwa i pozwoli skupić się na głównym biznesie. Oczywiście strona nie może istnieć bez hostingu i domeny - tutaj też możecie Państwo liczyć na naszą pomoc i zaangażowanie. A to właśnie ono jest motorem wytężonej pracy, jak również źródłem satysfakcji. Dzięki temu nasza praca będzie jeszcze bardziej wydajna. Tak więc zapraszamy do współpracy na każdym etapie budowania widoczności w sieci Internet. Szczególnie w dobie pandemii ciężko jest przedsiębiorczo działać bez istnienia w sieci.

Strony www to nasza specjalność i hobby. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem projektując coś unikalnego dla Państwa. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt mailowy. Na pewno szybko się odezwiemy, ustalimy szczegóły współpracy i zrealizujemy usługę dokładnie i punktualnie. Wierzymy, że sprostamy wyzwaniu ! Jeżeli będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług to bardzo prosimy o dobrą opinię wśród znajomych. Jak zrobić stronę internetową ? My wiemy i chętnie pomożemy. Dziękujemy za zaufanie !

Responsywna strona internetowa dla firmy? A może strona internetowa dla sklepu?

W zakresie tworzenia strony www proponujemy Państwu pomoc w następujących obszarach:

  • projektowanie stron www i sklepów internetowych na  WordPress, Prestashop, Shopify.
  • dobór hostingu i domeny oraz konfiguracja
  • uruchomienie strony i pozycjonowanie
  • współpraca przy utrzymaniu i aktualizacji stron

O czym warto pomyśleć zlecając wykonanie strony internetowej?

Przed zleceniem usługi na wykonanie strony www, bloga czy też sklepu internetowego warto poświęcić kilka chwil na przemyślenie aspektów, które mogą mieć niemały wpływ na wygląd i tożsamość naszej witryny. Dzięki temu zarówno czas realizacji, jak i koszty mogą zostać zredukowane, a efekt finalny spełniać będzie nasze oczekiwania.

A więc – nad czym warto się zastanowić? Poniżej chyba te najważniejsze:

  • koncepcja: strona www, blog czy sklep?
  • struktura: strona główna + podstrony. Tutaj z pomocą może przyjść kartka i ołówek.
  • funkcjonalność – czyli możliwość wstawiania komentarzy, galerie, formularz kontaktowy itp.
  • treść, czyli kontent, grafika, logotypy, ikony, a później częstotliwość aktualizacji treści oraz czas temu poświęcony.
  • integracja z innymi systemami, np.: płatności, przesyłek, analityki strony czy newsletter.
  • budżet, który możemy przeznaczyć jednorazowo na uruchomienie, a następnie okresowo na utrzymanie strony. Tutaj należy wspomnieć również o kosztach, które możemy w późniejszym czasie ponosić okresowo za hosting, domenę, ewentualnie licencję oprogramowania.
To wszystko bardzo chętnie dla Państwa wykonamy. Zapraszamy do współpracy.